tr

Eşya Depolama

Anasayfa » Eşya Depolama

Eşya Depolama Ev eşyalarınızın belirli bir süre daha sağlıklı şartlarda muhafaza edilmesi gerektiğinde hemen firmamız ile iletişim kurabilirsiniz. Son derece modern tesislerimizde, ev eşyalarının zarar görmeden muhafaza edilmesini sağlamayı başaran çok sayıda farklı büyüklüklerde depolarımız mevcuttur. Depolarımız her çeşit haşereden, tozdan ve partikülden arındırılmıştır ve tüm depolarımızda havalandırma sistemi mevcuttur. Bu sayede eşyalarınızın çok uzun süre dahi hiçbir zarar görmeden muhafaza edilmesini sağlayabilmekteyiz.

Firmamız tarafından sunulmakta olan ev eşyası depolama hizmetlerimiz için yalnızca 1 hafta süre yeterli olmaktadır. Bir hafta içerisinde sizin eşyalarınız için en ideal olan depo ekiplerimiz tarafından hazırlanmakta ve eşyalarınız bu süre zarfında yine firmamız tarafından depolarımıza taşınabilmekte, yerleştirilebilmektedir. Eşya depolama öncesinde eşyalarınızın paketlenmesi ve kolilere yerleştirilmesi görevi de firmamız tarafından üstlenilir. Bu işlemler tecrübeli ekiplerimiz tarafından en nitelikli malzemeler ve en uzman yöntemlerle yapıldığında eşyalarınızın daha sağlıklı bir biçimde muhafaza edilmesi mümkün olabilmektedir. Bu yüzden ambalajlama işlemleri için firmamızın uzman çalışmalarından faydalanmanızı öneririz.

Ev Eşyalarınızı En Sağlıklı Ortamlarda Muhafaza Ediyoruz

İstanbul Ev eşyası depolama hizmetlerimiz kapsamında eşyalarınızın tümü birer birer kayıt altına alınmaktadır. Kayır formunun bir nüshası da müşterimize teslimi yapılır. Müşterilerimiz diledikleri herhangi bir günde ve saatte tesislerimizi ziyaret ederek eşyalarının depolandığı alanda araştırmalarda bulunabilirler ve eşyalarını kontrol edebilirler. Bu hizmet bir çok firma tarafından sunulmuyor olsa da firmamız tüm müşterilerine sağlamaktadır.

Depolama hizmetlerimiz de eşyalarınız sigorta kapsamında verilmektedir. Herhangi bir yangın, sel gibi istenmeyen durumlar karşısında eşyalarınızın zarar görmesi olasılığını her ne kadar özel yöntemlerimiz ile minimuma indirgemiş olsak da müşterilerimize sigortalı eşya depolama hizmeti sağlamaktayız. Böylece meydana gelebilecek muhtemel zarar sigorta şirketleri tarafından karşılanabilmektedir. Müşterilerimizin hiçbir faaliyetimizde mağdur olmasına izin vermiyoruz. Bu sebeple tüm hizmetlerimizde olduğu gibi depolama hizmetlerimizde de sigorta güvencesini müşterilerimize sunabilmekteyiz.

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?

İstanbul Evden Eve Nakliyat